Територіальний центр інформує

З метою реалізації державної політики щодо соціального захисту населення та на виконання соціальних ініціатив Президента України Турківським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надається допомога одиноким малозабезпеченим громадянам  в підготовці до осінньо – зимового періоду та проводяться заходи для більш повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення. Таку допомогу вже отримали 500 наших підопічних на загальну суму 100 тис. гривень.

При відділенні організації надання грошової та натуральної допомоги створено банк речей. Проводиться акція по збору матеріальної та гуманітарної допомоги одиноким громадянам похилого віку та інвалідам від жителів району.

Також працівниками Турківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснено перевірку роботи соціальних робітників на якість надання соціальних послуг та проведено обстеження матеріально – побутових умов проживання одиноких непрацездатних громадян в м. Турка, с. Либохора та с. Кривка.

Під час здійснення даної перевірки в м. Турка  завідувачем  відділення соціальної допомоги Андрущакевич Ж.Г. було обстежено та перевірено 24 громадяни, які обслуговуються соціальними робітниками.

В с. Либохора заступником завідувача відділення соціальної допомоги Різак С.В. було обстежено та перевірено 14 громадян, яких обслуговує наша установа.

В с. Кривка  заступником завідувача відділення соціальної допомоги Данчишак Г.І. обстежено та перевірено 15 громадян.

Під час виїзду в населені пункти особлива увага приділялась на наявність в підопічних твердого палива на зимовий період.

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*