Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області запрошує на День відкритих дверей

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській  області у рамках проведення заходів, присвячених Всесвітньому дню соціальної справедливості, запрошує на День відкритих дверей, що відбудеться 20 лютого 2013 року з 10:00 до 16:00 за адресою: м. Львів, вул. Валова, 31 (2 поверх).

У рамках проведення заходу відвідувачам будуть надаватися консультації, роз’яснення  з питань законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Захід проводиться з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, громадських організацій до вирішення питань соціальної справедливості та необхідності спільної побудови в Україні суспільства соціальної справедливості та активного впровадження в життя політики і стратегії, спрямованих на її забезпечення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*