Терміни для сплати ПДВ на електронний рахунок у разі анулювання реєстрації платника ПДВ

Суми ПДВ, зазначені в декларації з ПДВ, що подана особою за наслідками останнього звітного (податкового) періоду, перераховуються Казначейством до бюджету з електронного рахунка платника податку не пізніше останнього дня строку, встановленого для самостійної сплати податкових зобов’язань.

При цьому, якщо залишок коштів на електронному рахунку недостатній для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов’язань, то особа, реєстрація платника ПДВ якої анулювано, зобов’язана протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації, перерахувати з власного поточного рахунка на електронний рахунок необхідну суму коштів незалежно від того, залишатиметься особа зареєстрованою як платник цього податку на день сплати такої суми чи ні.

Також при анулюванні реєстрації платника ПДВ необхідно пам’ятати, що повторно зареєстрована платником ПДВ особа є платником ПДВ з нової дати реєстрації її платником ПДВ. Таким чином, вона не має права на складання та реєстрацію в ЄРПНрозрахунків коригування до податкових накладних, складених  до анулювання її попередньої реєстрації платником ПДВ.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*