«Теплі кредити»: наступного року домогосподарства зможуть отримати відшкодування за розумні лічильники електроенергії

У 2021 році домогосподарства зможуть отримати 35% відшкодування за «теплим кредитом» на розумні лічильники електроенергії, електроакумулятори та зарядки для електрокарів. Про це поінформували у Держенергоефективності.

«Розуміючи, наскільки важливо підтримати населення в питаннях енергоефективності та зменшенні платіжок, Держенергоефективності спільно з Міненерго ініціювали продовження програми на наступний рік», – поінформували у відомстві.

Відтак, окрім утеплення та заміни газових котлів на твердопаливні, що передбачено програмою «Теплі кредити», фізичні особи-мешканці приватних будинків матимуть право залучати кредити на придбання електроакумулюючих систем, обладнання для заряджання електрокарів та інтелектуальних лічильників електричної енергії.

За умовами програми власники індивідуальних будинків зможуть залучити «теплі кредити» в одному з 4-х банків та отримати компенсацію у розмірі:

·       20 % – на твердопаливні котли;

·       35 % – на енергоефективні заходи.

«Взяти участь у програмі «теплих кредитів» дуже легко та просто. Абсолютно виключені будь-які контакти з чиновниками, мінімізовано бюрократію. Відшкодування становить до 2 місяців. Додаткову підтримку надає місцева влада. Саме через це програма стала дуже популярною і щороку попит на неї у рази перевищує пропозицію», –  зазначили у Держенергоефективності.

Популярність програми підтверджують і у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Як розповіли у департаменті Львівська область є однією з регіонів-лідерів за кількістю кредитів, залученими фізичними особами на впровадження енергоефективних заходів.

Так за 6 років майже 25 тисяч родин в області скористалися «теплими кредитами» на придбання енергоефективних матеріалів та котлів, залучивши понад 583 млн гривень.

«Такі показники зумовлені успішною реалізацією обласної, а також низки міських та районних програм співфінансування «теплих» кредитів»,-  зазначив керівник департаменту Богдан Кейван.

Зазначимо, що у 2020 році в обласному бюджеті на реалізацію Програми енергозбереження для населення було передбачено 11 млн гривень, а її механізм, яким передбачається відшкодування частини відсоткової ставки та тіла кредиту на впровадження енергоефективних заходів, заплановано продовжити на 2021-2023 роки.

«Дуже добре, що програма розширює свої можливості, адже це підтримка населення та ще один крок до енергоефективності. Вчергове закликаємо мешканців Львівщини користуватись можливостями обласних та державних програм»,-  додав Богдан Кейван.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*