Техніка АТО. БМ-21 «Град»

На полігоні Міжнародного центру миротворчості та безпеки, більш відомого, як Яворівський полігон, посилено тренуються екіпажі реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град».

На майданчику стоїть один з «Градів». Поруч – бойовий розрахунок. Чоловіки готові до заряджання ракет. Лунає команда і шестеро бійців починають відпрацювання нормативу. Спершу – заряджання «пакета». Маса одного ракетного снаряду 66 кілограмів.

Усі бійці розрахунку займають місця в кабіні «Уралу» та на платформі поруч із пусковою установкою. Реве двигун і машина мчить у поле на бойову позицію.

Командир приймає від зв’язківця координати цілі. Навідник скеровує на мішень. Вдруге лунає команда й весь бойовий розрахунок відходить на безпечну відстань в укриття. За мить «розквітає» перший вогняний шлейф. Й одна за одною десять ракет з гуркотом летять до цілі. Відстань до «ворожого» об’єкту – 8 кілометрів!

Незабаром надходить доповідь спостерігачів: «Мішень уражена»!

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*