Техніка АТО. Безпілотник українського виробництва Фурія

У навчальному центрі Національної гвардії презентували безпілотний авіаційний комплекс “Фурія” українського виробництва. Ознайомитися з новим оснащенням для армії приїхали секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов та глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков.

До комплекту безпілотного авіаційного комплексу “Фурія” входить три літальних апарати та наземна станція керування. Призначення комплексу, вже перевірене на практиці – це розвідка переважно для артилерії та коригування артилерійського вогню.

Функціонал “Фурії” майже ідентичний з апаратами такого типу іноземного виробництва, але наш значно дешевший від зарубіжних аналогів.

“Фурія” – це новий антенний комплекс, парашутна посадка, тепловізійні модулі цільового навантаження, що дозволяють апаратові працювати вночі і виявляти як живу силу, так і техніку противника”, – зазначив Артем В’юнник, керівник компанії “Атлон Авіа”, що виготовляє цю техніку.

Розвідувальні безпілотні літальні апарати дають можливість заздалегідь підготуватись до спецоперації та завершити її успішно. Тому наявність такої техніки на озброєнні Національної гвардії підвищує боєздатність підрозділів. Олександр Турчинов та Арсен Аваков власноруч перевірили розвідувальну техніку та дали високу оцінку апаратам.

Варто зазначити, що розробка українських учених вже зацікавила представників збройних сил інших країн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*