Технічних працівників та керівників підприємств запрошують на навчання з енергоефективного виробництва

Упродовж 26-28 лютого для технічних працівників та керівників державних та комунальних підприємств проведуть навчання на тему: «Європейські підходи до розробки і впровадження технічних рішень для підвищення ресурсо- та енергоефективності виробничих процесів, будівель і споруд». Організатори заходу – Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА та Центр ресурсоефективного та чистого виробництва.

Навчання проведуть за кваліфікацією аудитор з питань ресурсоефективного і чистого виробництва по методиці ООН з Індустріального розвитку.

Учасники курсу дізнаються про сучасні підходи та інженерні рішення щодо розвитку ресурсоефективного та більш чистого виробництва, адаптовані експертами Центру до потреб українського виробника, отримають консультацію експертів Центру щодо власних потреб енерго- та ресурсозбереження та практичні навики в розробці комплексної інженерної й технологічної оцінки виробничих процесів на підприємствах на основі методики складання балансів матеріальних і енергетичних потоків.

По завершенню навчання учасники отримають сертифікат.

Кандидат для проходження тренінгів повинен мати технічну освіту (базову або вищу). Досвід роботи у сфері енергозбереження буде пріорітетом у конкурсному відборі учасників тренінгів.

Участь у заході безкоштовна.

Для подачі заявки потрібно заповнити аплікаційну форму та відправити на електронну адресу lviv@recpc.org.

Заявки приймають до 23 лютого 2018 року. Кількість місць обмежена.

Отримати додаткову інформацію та зареєструватися на захід можна за номером телефону +380504112523.

Детальніше про проект за посиланням: http://www.recpc.kpi.ua/ua/.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*