Театральне мистецтво Львівщини представлять на Днях української культури у Польщі

8538313a1bc238ebca2be3b3d648ee7d

З 20 до 23 червня у м. Гжицько (Республіка Польща) відбудуться Дні української культури. Про це поінформували у департаменті з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської облдержадміністрації.

Як зазначає директор згаданого департаменту Наталія Гамкало, творчі колективи різних регіонів України репрезентуватимуть свої мистецькі здобутки у різних галузях культури. До участі в заходах запрошено колектив Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Ю.Дрогобича.

Також вона повідомила, що театр запропонує глядачам дві вистави: “Дуже проста історія” М.Ладо та “Сто тисяч” І.Карпенка-Карого.

Зазначимо, що вистава “Дуже проста історія” в репертуарі театру з 2007 року. За цей час її переглянули глядачі практично всіх областей України, оскільки театр проводить активну гастрольну діяльність. Прем’єра вистави “Сто тисяч” І.Карпенка-Карого у постановці режисера Олександра Короля відбулась 27 березня 2013 року у Міжнародний день театру.

Додатково зазначимо, що Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Ю.Дрогобича у другому кварталі 2013 року провів гастролі у Чернігівській, Полтавській, Київській, Житомирській, Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій, Івано-франківській областях, а також у Литві, Латвії, Польщі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*