«Театр іде до тебе»: у Львові влаштовують театр просто неба з дотриманням усіх правил карантину

У неділю, 17 травня, в декількох районах Львова відбудеться показ вистави просто неба. Мобільний спектакль влаштовують Інститут стратегії культури та Львівський театр ляльок.

Упродовж дня виставу покажуть в декількох районах Львова за такими адресами й графіком:

вул. Мазепи, 18 (район Топольної) – 12:00
вул. Суботівська, 9 (Левандівка) – 14:00
вул. Чукаріна, 24-26 (Сихів) – 16:00
вул. Бойківська, 5В (район Сахарова — Горіхового гаю) – 18:00.

«Театр іде до тебе» — спільний проєкт Інституту стратегії культури (ІСК) і Театру ляльок, що реалізовується в межах програми «Львів 2020: Фокус на культуру».

Такий проєкт – це чудова нагода для глядача зустрітися з театром після тривалої перерви — наживо, а водночас і «дистанційно», із дотриманням усіх правил послабленого карантину, зокрема відстані між глядачами й акторами. Спектакль відбуватиметься на розкладній сцені у дворах будинків, які добре оглядаються з вікон і балконів. Тож маленьким (як і великим) глядачам не треба буде виходити на вулицю: вони зможуть бачити виставу, виглядаючи з вікон власного помешкання. Постановку адаптували під специфічний формат: скоротили тривалість, використають найбільші за розміром ляльки й декорації. Ведуча театрального свята — Марта Більська.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*