Тарас Міщук – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червня 2014 року

6EOh3-OZlnE
Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило кращим спортсменом Львівщини представника веслування на байдарках і каное – Тараса Міщука!
Це почесне звання талановитий перспективний спортсмен виборов завдяки здобутій золотій нагороді на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років. Ці змагання відбулися 26-29 червня 2014 року у м. Монтес-Ен-Ювелінес, Франція.

Український екіпаж у складі одесита Дениса Коваленка, тернополянина Ельнура Ахадова, Дмитра Янчука з Хмельницького та представника Львівщини Тараса Міщука у перегонах на дистанції 1000м серед каное-четвірок виборов звання чемпіонів Європи серед молоді, випередивши у фінальному заїзді збірні команди італійців та білорусів.

Вітаємо Тараса Міщука та його тренерів – Заслуженого тренера України Володимира Деця та Михайла Поцюрка!

Незабаром відбудеться вшанування кращого спортсмена Львівщини за результатами спортивного червня.

Довідка:

Міщук Тарас Вікторович, 1995 р.н., м. Дубно Рівненської області. Перший тренер – Павлюк О.О.

Студент 2 курсу Львівського училища фізичної культури.

Серед кращих спортивних досягнень: 2 місце та 5 місце Чемпіонату Європи серед юніорів, м. Познань (Польща), 26-30.06.2013 р.; 3 місце Чемпіонату світу серед юніорів, м. Велланд (Канада), 1-4.08.2013 р.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*