Тарас Грень зустрівся із представниками Міжнародної фінансової корпорації (ІFC)

Сьогодні, 23 жовтня, заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень зустрівся із представниками Міжнародної фінансової корпорації (ІFC).

У межах зустрічі сторони обговорили потенційну можливість залучення приватного сектору до розвитку і модернізації чотирьох регіональних аеропортів, серед яких Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького.

“Ми працюємо над цією ініціативою спільно з ЄБРР. Зараз важливо провести детальний аналіз аеропортів, опісля ми представимо наше бачення, наскільки кожен з них має потенціал для залучення приватних інвестицій та після цього розпочнемо діалог і подальшу роботу з реалізації проекту”,– зазначив представник корпорації.

У відповідь Тарас Грень зазначив, що реалізація даного проекту є важливою і повинна відбуватись на базі державного і приватного партнерства.

“Держава не може стояти осторонь. Підхід до роботи має бути об’єктивно зважений і в кінцевому результаті проект має бути реалізований на користь держави. У частині аеропорту, ми дотримуватимемось державницького підходу, партнерство, звісно, є важливим, бо тільки системна робота дає результат”, – зазначив Тарас Грень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*