Тарас Грень зустрівся із членами Львівського осередку Ліги студентів Асоціації правників України

Сьогодні, 10 жовтня, заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень зустрівся зі студентами-юристами – членами Львівського осередку Ліги студентів Асоціації правників України.

Бесіда на тему «Професія правника. Тонкощі роботи на державній службі» відбулась на юридичному факультеті ЛНУ імені Івана Франка. Тарас Грень розповів студентам про власний досвід роботи у професії правника, а також про особливості роботи у державних структурах.

Спілкувались про важливість мотивації в опанування професії та адаптації до нових умов на робочому місці. Тарас Грень відповів на запитання аудиторії та закликав майбутніх випускників юридичного факультету спробувати власні сили на державній службі. На його переконання, позитивним змінам у країні сприятиме залучення активних молодих фахівців до роботи в державних органах. Також заступник очільника Львівщини радив студентам навчатися і постійно вдосконалюватись:

«Ви повинні усвідомити, що вчитеся не задля навчання, а задля вміння та розуміння.  Знати, умовно, статтю закону замало – потрібно вміти її застосувати в реальній ситуації. Таке навчання формує мислення. З досвіду знаю – завжди буде попит на професіоналів своєї справи. Ви не можете знати всього, але повинні добре знати свою справу. Тому знайте, чого хочете, і впевнено рухайтесь до мети».

Довідково

Ліга студентів Асоціації правників України – це молодіжне крило Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», створене у 2005 році у м. Київ. Членами Ліги студентів АПУ є близько 3000 студентів із 100 найкращих вузів України. Ліга студентів функціонує в 24 осередках по всій України і масштаби організації стрімко зростають.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*