«Таїнство зустрічі» – на Львівщині презентували нову книгу владики Венедикта

Сьогодні, 3 травня, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, відбулась презентація книги правлячого єпископа Чиказької єпархії УГКЦ владики Венедикта Алексійчука. Праця «Таїнство зустрічі» демонструє шлях, яким Бог приходить до людей через людей.   

«Кожна зустріч — завжди таїнство. Часто не задумуємося, що всі зустрічі — з найріднішими, зі знайомими, незнайомими, з Богом — неодмінно щось означають, бо в житті нема нічого випадкового. Наші зустрічі з людьми в різний спосіб — це неодмінно потенційні зустрічі з Богом, який приходить до нас через людей. Тому заохочуємо пізнати глибину зустрічей з Богом, з яких завжди все починається і завершується», – йдеться у праці.

Як розповів під час презентації автор, владика Венедикт (Алексійчук) книга є свідченням його власних переживань та думок.

«Коли з мого життя відходили люди, опісля я розумів, що часто не цінував зустрічі з ними. Та коли подивився на своє життя, зрозумів, що кожна людина відіграла певну роль у ньому, мала місію. Проте тільки з часом я побачив, що вона була важлива. І тоді я почав застановлятися. Молитва – це також зустріч з Богом. І якість цієї зустрічі дає наслідки у твоє життя. Ми маємо різні зустрічі, але часто не цінуємо їх. Ці зустрічі – це люди, яких Бог нам послав, і ці люди не є випадкові. Коли я вірю в Бога, тоді вірю, що за кожною людиною стоїть Господь. Бог дуже часто дає різного роду тестування, щоб ми побачили себе і нам дуже потрібно це зробити. Кожна зустріч є унікальна і неповторна і на кожній зустрічі людина є іншою. Це ціле мистецтво слухати інших людей, що каже людина та що Бог хоче через людину сказати нам»,-  розповів владика Венедикт (Алексійчук).

Додамо, що серед праць владики Венедикта також книги  «Настоятель як духовний отець» (2009), «Духовні настанови» (2010), «Будьте святими» (2011).

Владика Венедикт був єпископом-помічником у Львівській архієпархії УГКЦ, ігуменом Унівської лаври, служив в Канаді та Білорусі. У червні 2017 року очолив єпархію УГКЦ у Чикаго, США.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*