“Таємна аптека” запросила дітей учасників АТО на показ вистави

До соціального мегапроекту “Мій тато захищає Україну!” приєднується щораз більше партнерів, які організовують цікаві лекції для дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції.

Цього разу до акції долучився інтерактивний музей “Таємна аптека”, розташований у Львові на площі Соборній,1. Малечу запросили, щоби розповісти дивовижну історію про те, як маленька мишка шукала ліки для хворої бабусі. Театралізоване дійство під назвою “Чарівні ліки, або чому кіт не з’їв мишку” діти дивилися із цікавістю та захопленням. Після перегляду вистави в один голос ділилися враженнями: “Нам тут дуже сподобалося. Ми ніколи не думали, що в аптеці може бути так гарно і цікаво”.

Нагадаємо, мегапроект “Мій тато захищає Україну!” відбувається за ініціативи Львівської обласної ради та за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*