Т Е З И

images (1)ТЕЗИ для коментування щодо Державного бюджету України:

1. Уряд, який працює в умовах військового часу, забезпечив вперше в історіі безпрецедентне фінансування сфери безпеки та оборони на рівні 90млрд.грн з тим, аби забезпечити захист краіни. Це є 5% ВВП

2. Уряд не пішов на скорочення вчителів та лікарів, як це було в інших краінах, які проводили реформи.

3. Фінансування соціальних галузей залишається на рівні минулого року. Підвищення не відбувається через необхідність виділення безпрецедентних коштів на військовий бюджет, бо нам потрібно захистити краіну.

4. Уряд забезпечить фінансування соціальних пільг для інвалідів та героів АТО.

5. Уряд пропонує повну заборону на перевірки для малого бізнесу на 2 роки

6. Уряд пропонує передати місцевим органам місцевоі влади наповнювати місцеві бюджети за рахунок встановлення ставок на підакцизні товари та встановлення гнучкого податку на нерухомість ( понад 60 та 120 кв.м)

7. Уряд пропонує скорочення кількості податків з 22 до 9, що суттєво спрощує адміністрування податків та обліку для бізнесу.

8. Скорочення Єдиного соціального внеску з 41 до 15% із зарплат, які є меншими 12 тис.грн., що сприяє детінізаціі економіки та розширить базу оподаткування.

9. Уряд НЕ підняв ставки жодного ключового податку ( ПДВ, податку на доходи підприємств).

10. Уряд виділив гроші на прозорі офіси (як в Грузіі), щоб люди отримували адміністративні послуги в одному місці, а не бігали по інстанціям. Депутати позбавляють право місцевих громад відкривати такі прозорі офіси, що є порушенням коаліційної угоди. Забезпечити військовий бюджет та збереження соціальних виплат уряд пропонує за рахунок:

1. Введення податку на пасивні доходи (роялті і т.д), які отримують лише найбагатші украінці, на рівні 20% для тих, хто заробляє понад 500тис на рік таких пасивних доходів.

2. Ставок оподаткування та рент на руду, нафту та інші копалини.

3. Скорочення на 20% фінансування органів державноі влади (10%скорочення відбулося цього року), що є суттєвим і реформаторським урізання видатків на державний апарат.

Тези: – коли говорять, що уряд заліз в кишені малозабезпечених громадян, то з огляду на вищезазначене, малозабезпечені громадяни в Украіні – це власники нафтових свердловин та шахт, великі посередники в аграрній продукціі, які скуповують товари в селян та перепродуючи отримують надприбутки і ще хочуть відмивати 5млрд.грн за рахунок повернення ПДВ.

Уряд залишає всі пільги для малозабезпечених громадян!- Завдяки цим радикальним змінам ми:

Зможемо забезпечити армію; Заплатити зарплати та пенсії; В 2015 році утримати ситуацію, щоб в 2016 році збільшити соц стандарти. Іншого шляху збалансуватибюджет після втрати 20%економіки – немає- урядова позиція була сформована всіма міністрами коаліційного уряду, які обрані від всіх фракцій, які входять до складу коаліціі. Якщо фракціі не згодні з урядовими пропозиціями – хай відкликають своіх міністрів з уряду та готують альтернативні пропозиціі як збалансувати бюджет і забезпечити витрати на оборону.- вся критика, яка лунає на адресу уряду, інспірована сьогодні олігархами, яким залізли в кишеню, які є власниками медіа, і які відстоюють своі прибутки за рахунок держави.

Позиція уряду – за умов війни та зумовленоі нею економічноі кризи, – ми не можемо залазити в кишені бідних украінців, бюджет має наповнюватися в першу чергу за рахунок найбагатших.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*