Ситуація із африканською чумою свиней в області контрольована

Питання недопущення збудника чуми на територію області  перебуває під постійною увагою спеціалістів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

З метою моніторингу проводять дослідження та відбір патматеріалу від диких кабанів та домашніх свиней. З початку року досліджено 376 проб патматеріалу від диких кабанів та  домашніх свиней на наявність африканської чуми. Результати усіх досліджень негативні.

Спільно з райдержадміністраціями компетентні фахівці вживають заходів для створення матеріального резерву засобів дезінфекції, КУНГів, дезустановок, пального, спецодягу інших матеріалів та заходів необхідних для проведення термінових робіт з ліквідації осередків інфекції та запобігання їх поширенню.

Окрім того, вживають заходів із запобігання торгівлі сировиною та харчовими продуктами тваринного походження  на стихійних ринках.

Довідково:

Станом на початок липня в області працює 82 підприємства, з них 68 утримують від 50 і більше голів свиней. Всього сільськогосподарськими підприємствами  утримується більше 236 тис. голів свиней. В індивідуальному секторі утримується 180 тис. голів свиней.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*