Семінар – навчання з головами та секретарями місцевих рад

7 листопада у залі районної ради відбувся семінар-навчання з головами та секретарями місцевих рад, зокрема з питання щодо ролі виконавчих органів місцевого самоврядування в питанні зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин.

Порядок денний:

1. Роль органів місцевого самоврядування у питаннях зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин та зв’язків із закордонними українцями.

Доп. Косачевич Петро Іванович – член Колегії райдержадміністрації, голова громадської ради при райдержадміністрації, голова товариства «Бойківщина ХХІ століття»

2. Дії службових осіб по виконанню Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та роз’яснення змін, внесених до Закону у 2013 році.

Доп. Мазник Василь Іванович – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації

3. Право земельного сервітуту. Дія земельного сервітуту. Добросусідство. Спільне використання межових споруд. Обмеження прав на земельну ділянку.

Доп. Косолович Галина Іванівна – заступник начальника відділу Держземагентства у Турківському районі

4. Роз’яснення порядку виплати дотації на утримання молодняку ВРХ до 15-ти місячного віку та за зданий високоваговий молодняк.

Доп. Струць Іван Іванович – начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

5. Обмін досвідом з питань соціального розвитку населених пунктів Явірської сільської ради

Доп. Гошовський Дмитро Ігнатович – Явірський сільський голова

6. Різне. Ознайомлення з листом Українського інституту нормативної інформації від 22.10.2013 року «Про забезпечення в 2014 році сільських (селищних) рад законодавством України та засобами автоматизації управління».

Доп. Москаль Богдан Ілліч – заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації

Одним з основних  питань, які заслуховувались на семінар – навчанні був виступ приурочений виконнанням завдань Президента України Віктора Януковича щодо зміцнення  міжнаціональної злагоди та порозуміння».

Петро Іванович розповів про те, що  понад 20 років починаючи з 1990 року коли ми сформували  на Турківщині товариство «Бойківщина» і провели  в 1992 році  Перші всесвітні Бойківські фестини, в яких приймали участь представники кількох країн: Великобританії, Польщі, Угорщини, Естонії, Білорусії. А на П’ятих ювілейних  фестинах  були представники 16-ти країн.

Хочу сказати, що ми зараз  готуємося  до проведення у нашому районі уже Третього Світового Конгресу Бойків, що має відбутися  від 6 до 9 серпня 2015 року. Ми тепер у стадії формування міжнародних філій в тих країнах , де проживають вихідці з нашого бойківського краю.  Наша Міжнародна громадська організація «Світовий Конгрес Бойків» з центром в м.Турка планує сформувати філії до  30 країнах світу.

На даний час діють громадські організації й осередки з якими контактуємо в багатьох державах зокрема: США, Канаді, Англії, Німеччині, Польщі, Румунії, Угорщині, Словаччині, Естонії, Білорусії Росії та в інших країнах.

Розглядаються питання співпраці  із закордонними українцями  –  це стимулювання діяльності національно-культурних товариств, це проведення науково-практичних конференцій і  в цьому є мета  налагодження діалогу між органами влади та представниками філій, осередків і громадських організацій, а також довіра і взаємоповага між представниками різних етносів.

Свідченням цього  є спільне проведення  наших Міжнародних заходів, які ми проводимо всі разом починаючи від товариства, а також органів місцевого самоврядування, районної та обласних рад  і вищих державних структур, Міністерств і відомств Кабінету Міністрів України та адміністрації Президента України.

Допомагають нам  і депутатські  корпуси від сільських рад і завершуючи депутатами  Верховної Ради України. Наша спільна праця дала позитивні результати  в розбудові української незалежної держави . Своєю діяльністю ми спільно  підтверджували і підтверджуємо підписанням Асоціації з Євросоюзом. І ось,  ті завдання, які зараз ставляться керівництвом держави говорить про те , що ми з вами рухаємося  в правильному напрямку.

За результатами даного питання семінару – навчання прийнято відповідні рішення.

 

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*