“Своєю чіткою позицією ви творите Україну”, – Оксана Стоколос-Ворончук під час зустрічі з молоддю

Сьогодні, 27 квітня, відбулась регіональна зустріч з 50 фіналістами першого етапу конкурсу есе для десятикласників «Моя майбутня професія: планування і розвиток».

Школярів привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

“Щиро вдячна вам за вашу позицію, за розуміння як будувати країну. Сьогодні на сході точиться війна, молоді хлопці та дівчата захищають державу, ви  своєю мотивацією  і баченням теж  допомагаєте їм, бо вони роблять усе, щоб ми тут вчились і працювали”,  – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Відтак, десятикласники зустрілись із представниками органів влади, топ-менеджерами і підприємцями та отримали поради з побудови успішної кар’єри в Україні.

Конкурс організованоу межах проекту «Моя кар’єра в Україні», що має на меті показати молодому поколінню можливий шлях розвитку кар’єри та надихнути їх свідомо обирати майбутню професію.

Організатори –  центр «Розвиток КСВ», Career Hub та Перший Український Міжнародний Банк за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА. Партнер заходу  – ITEA Hub Львів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*