Суспільство має знати джерела отримання грошей е-декларантів, – Президент

Президент Петро Порошенко наголосив , що електронне декларування є надзвичайно важливим кроком у боротьбі з корупцією.

“Багато тих, хто зараз декларував, приписав собі кеш вдома, думаючи, що це нульова декларація, що це потім дозволить їм уникнути перевірки. Але ключова позиція – підвести риску того, що робили 25 років. І далі пояснити, де ти взяв ці гроші”, – наголосив Петро Порошенко під час виступу на Міжнародному економічному форумі у Львові.

Президент підкреслив: “Народ і суспільство має право це знати. Боротися треба не з багатими, як дехто думає, а зі злочинцями, які беруть квартири, машини, дачі, вілли, літаки, перебуваючи весь час на державній службі”. За його словами, електронне декларування є важливим кроком, що почався з Президента, який мав задекларувати все – від подушок на дивані до чашок на кухні.

У той же час Петро Порошенко не підтримує необхідність е-декларування військових. “Не розумію, чому військовослужбовці, які зі зброєю в руках боронять державу, з 1 січня мають заповнювати електронні декларації. У них є чим займатися”, – сказав він, додавши, що  діяльність державних службовців має бути прозорою.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*