Супровід інвестиційних проектів – ключове завдання органів влади всіх рівнів

Відбулася чергова зустріч з представниками бізнесу в регіонах, котрі проходять регулярно для ознайомлення компаній з можливістю отримати фахові консультації та підтримку у вирішенні питань, що виникають в процесі ведення господарської діяльності.

Цього разу зустрічі відбулись у Перемишлянському та Золочівському районах. Начальник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис продемонстрував підприємцям роботу управління по супроводу інвестиційних проектів, розповів як така робота призводить до формування позитивного ділового клімату, познайомив з особою відповідальною в районі за супровід інвестиційних проектів.

Традиційно, на зустрічі були присутні представники Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, Департаменту архітектури і містобудування облдержадміністрації, ПАТ «Львівгаз», Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області тощо. Присутні мали можливість одразу озвучити свої запитання до експертів, отримати консультацію, а ті ситуації, які потребують більш грунтовного вирішення, особи відповідальні за супровід інвестиційних проектів взяли їх в опрацювання.

«Наша головна місія, звісно, створення позитивного бізнес клімату на Львівщині. Цього ми досягаємо постійною роботою відділу супроводу інвестицій, пришвидшуючи отримання різного роду дозволів, погоджень тощо, та унеможливлюючи виникнення затягувань будь-яких процесів і процедур. А наше завдання на сьогоднішній зустрічі донести до вас, як до діючого бізнесу, що ви можете мати підтримку від нас у будь-яких ваших ситуаціях. Ми б хотіли, щоб ви зрозуміли, що відтепер маєте до кого звернутися за порадою, консультацією і підтримкою, як на обласному рівні, так і на рівні районів» – зазначив Роман Матис.

Довідково:

У 2017 році супровід надано 130 підприємствам. Типовими питаннями супроводу є:

1.        Земельні питання, такі як:

–    надання у власність або оренда земельної ділянки;

–    розробка Детального плану території;

–    оформлення права власності на земельну ділянку;

–    зміна цільового призначення земельної ділянки;

–    зняття родючого шару грунту;

Вирішено 175 проблемних питань.

2.       Питання будівництва:

–    отримання містобудівних умов та обмежень;

–    отримання дозволу на початок будівельних робіт

–    визначення розміру та сплата інвестиційного внеску

–    отримання дозволу на здачу в експлуатацію

–    реєстрація права власності на об’єкт

Вирішено 215 проблемних питань.

3.       Питання недозвільного   характеру:

–    Організація нарад з представниками комунальних служб з метою підключення комунікацій

–    Кооперація із місцевими дозвільними органами, профільними підприємствами, установами та організаціями щодо діяльності підприємств

Вирішено 70 проблемних питань.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*