Сумська область перейматиме досвід Львівщини із реабілітації воїнів АТО

Львівська область може стати майданчиком для оздоровлення учасників АТО і членів їх родин із Сумщини. Також сумчани перейматимуть досвід львівських медиків із реабілітації воїнів АТО.

Про це йшлось під час робочого візиту голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочко, який учора, 5 червня, відвідав реабілітаційні центри Львівщини, що спеціалізуються на допомозі учасникам антитерористичної операції.

Зокрема, Микола Клочко разом із директором департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василем Мартиняком відвідав Центральний військово-медичний клінічний центр Західного регіону. Там він також зустрівся із земляком – учасником АТО Миколою Ющенком із Сумщини, який отримав поранення і зараз перебуває у госпіталі на реабілітації.

Опісля очільник Сумщини оглянув “Єдине вікно” для учасників АТО, яке функціонує на базі Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи. За словами директора департаменту соціального захисту населення, “Єдине вікно” надає медичні, соціальні та юридичні послуги, а також психологічну підтримку. Варто зазначити, що станом на 4 липня цього року, послугами спеціалістів скористались 916 учасників АТО.

Окрім того, голова Сумської ОДА ознайомився із роботою Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування, що забезпечує кваліфіковану первинну медичну реабілітацію та підготовку пацієнтів до протезування за новітніми технологіями.

Також він відвідав Львівський міжрегіональний центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів, в якому вже пройшли комплексну реабілітацію 74 воїни АТО. Центр надає комплексну реабілітацію учасникам  антитерористичної  операції з наслідками важких вогнепальних, мінно-вибухових травм хребта, голови, шиї, органів грудної клітки, кісток тазу, опорно-рухового апарату. На сьогодні тут розроблені методи допомоги при посттравматичному синдромі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*