“Сумлінні платники податків – 2017”: на Львівщині відбулась церемонія нагородження переможців обласного туру

Сьогодні, 9 жовтня, відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласного туру Всеукраїнського рейтингу “Сумлінні платники податків – 2017”.

Щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» Асоціація платників податків України започаткувала ще в 2011 році. Метою Рейтингу є створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Основний задум Рейтингу – підвищити авторитет сумлінних платників податків в бізнесі,суспільстві та державі.

Рейтинг відбувається у два тури – на регіональному та всеукраїнському рівнях. Участь в обох турах добровільна та безкоштовна.

Вже традиційно конкурс об’єднав практично всі сфери економіки та суспільного життя, адже спектр його номінацій доволі широкий: агропромислова галузь, будівництво і девелопмент, культура та спорт, інформація і телекомунікації, охорона здоров’я та соціальний захист, промисловість, науково-технічна діяльність, торгівля, фінансова і страхова діяльності та багато іншого.

Вищою Рейтинговою Комісією визначено переможцями Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017» 5 суб’єктів підприємницької діяльності у Львівській області.

Присутніх привітав директор департаменту  економічної політики Роман Филипів.

«Сьогодні у розвитку української держави найважливішими є два пріоритети. Перший – це наша перемога над агресором і забезпечення територіальної цілісності України. Другий – економічне зростання та розвиток. Українська держава впродовж останніх років змогла продемонструвати хороший приклад, яким чином можна зміцнити свою обороноздатність, ми спромоглися створити українську армію, яка є боєздатною та яка боронить суверенітет нашої країни. Я вважаю, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити економічне зростання, розвиток промисловості та усіх сегментів життєдіяльності суспільства. У цьому контексті Львівщина виглядає досить показово. Ще у 2016 році ми розпочали роботу по супроводу інвестиційних проектів, зараз ми розпочали роботу по супроводу експортерів, намагаючись допомогти тим бізнесменам та суб’єктам господарювання, які виходять на зовнішні ринки і здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.  Ми прагнемо, щоб усі на території Львівської області відчували підтримку влади та не мали жодних перешкод у межах здійснення своєї господарської діяльності», – зазначив Роман Филипів.

Окрім того, Роман Филипів наголосив на тому, що уже 2 роки поспіль у нас спостерігається зростання промислового виробництва, а також зберігається темп натходження податкових платежів до усіх бюджетів.

«У першу чергу, я думаю, що це все можливо завдяки вам, сумлінним платникам податків», – додав директор департаменту економічної політики Львівської ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*