“Сучасні тенденції та виклики Євроатлантичної інтеграції України”: на Львівщині стартує Міжнародний круглий стіл

16 вересня об 11 годині на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Січових Стрільців, 19) відбудеться круглий стіл “Сучасні тенденції та виклики Євроатлантичної інтеграції України”.

У межах круглого столу провідні науковці у сфері міжнародних відносин з України та Польщі обговорять актуальні питання у галузі економіки, освіти та культури, безпеки громадян та дотримання прав людини у контексті євроатлантичної інтеграції України. Захід спрямований на створення інтелектуальної платформи для обговорення сучасних аспектів та основних питань пов’язаних з євроатлантичною інтеграцією України, а також можливості обміну досвідом між українськими та польськими науковцями.

Учасники:

  • Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації;
  • проф. Маркіян Мальський, декан факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка:
  • проф. Тереза Астрамович-Лейк, завідувач докторських програм, Інституту політичних наук, Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині;
  • Тетяна Дракохруст – Тернопільський національний економічний університет;
  • Катажина Мацієвська-Мішковська, Університет Вармінсько-Мазурський університет в Ольштині;
  • Патриція Станішевська-Побікошна, університет кардинала Стефана Вишинського у Варшаві;
  • Данута Камілевич-Ручинська, Вармінсько-Мазурський університет в Ольштині;
  • Джоанна Степанюк, Варшавський університет.

Організаторами Круглого столу є факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*