Субсидії у липні одержують 45% населення області

Станом на 27 липня 2017 року в області одержують житлову субсидію    363 501 сім’я (домогосподарство), що становить 45% населення області. В цілому підтримкою житлової субсидії охоплено біля 700 тис. громадян області (середня кількість  членів домогосподарства, яким призначено субсидію складається з 2 осіб).

В середньому розмір одержаної субсидії становить 166,2 грн., середньомісячний дохід на особу в домогосподарстві становить 1605,4 грн.

Одночасно, протягом червня – липня 2017 року органами соціального захисту населення області проведений перерахунок житлових субсидій на неопалювальний період. На даний час перерахунок проведений 355 576 домогосподарствам – одержувачам житлових субсидій зі 409 960 (86,7%), за виключенням одержувачів, які мають прострочену заборгованість терміном більш як два місяці. Відмовлено у перепризначенні субсидії 20 590 домогосподарствам.

Окрім того, до органів соціального захисту населення звернулось 60 809 одержувачів житлової субсидії з 143 499 (42,3%), за компенсацією частини невикористаної субсидії за економе споживання електричного та газового індивідуального опалення.

Органи соціального захисту населення Львівщини готові, в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, надати можливість отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, всім, хто її потребує.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*