Студенти з Кореї стажуватимуться в департаменті міжнародного співробітництва ЛОДА

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації і Університет іноземних мов Ханґук (Республіка Корея) сьогодні, 13 лютого, підписали договір про співробітництво.

За словами директора департаменту Поліни Лі, підписання договору сприятиме розвитку міжрегіональних зв’язків Львівщини із Республікою Корея та відкриє можливість стажування для студентів університету у Львівській облдержадміністрації.

“Уже в травні ми очікуємо першу групу стажерів, які зможуть ознайомитися з досвідом міжрегіонального співробітництва та особливостями промоції Львівської області”, – повідомила посадовець.

Слід зазначити, що університет іноземних мов Ханґук – єдиний вуз у південно-східній Азії, що має кафедру українознавства. Його студенти щороку проходять стажування у найбільших корейських компаніях в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*