Сторінки життя українського Мойсея

dscf0322На базі Явірської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів. Добрянська Ганна Іванівна провела захід на тему: «Сторінки життя українського Мойсея», присвяченого 160-й річниці з дня народження та 100-й річниці з дня смерті великого українського поета, громадського діяча і  нашого земляка І. Я. Франка.

Під час літературно-музичної композиції було використано відео презентації документальних довідок про dscf0309невідомі події з життя великого Каменяра та знято відеоролик, де учнівська молодь з надзвичайною емоційністю донесла вірш «Каменярі». Учні школи декламували його твори, танцювали та співали пісні, основою яких була творчість Франка, тим самим доводячи , що його поезія є актуальною і сьогодні. Сучасна молодь прагне показати, що наші літературні надбання незабутні, вони будуть передаватися з покоління в покоління, кожне з яких буде використовувати їх в своїй інтерпретації.

На семінарі були присутні шкільні бібліотекарі та методист Турківського районного відділу освіти Гав’як Надія  Миколаївна.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*