Степан Куйбіда – директор департаменту економічної політики Львівської ОДА

Директором департаменту економічної політики Львівської ОДА призначили Куйбіду Степана Васильовича. До цього він працював начальником відділу промислової політики управління промисловості і підприємництва та тимчасово виконував обов’язки керівника департаменту.

Відповідне розпорядження було підписано сьогодні.

«Перед департаментом економічної політики стоїть низка важливих завдань. Це забезпечення реалізації на території Львівської області  державної політики економічного і соціального розвитку, промислової політики, єдиної державної зовнішньоекономічної політики. Також це робота у напрямку розвитку підприємництва, сприяння експорту та підтримка бізнесу, яка особливо актуальна в час пандемії», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Зазначимо, що Степан Куйбіда закінчив Національний університет «Львівська політехніка», має науковий ступінь – кандидат економічних наук.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*