Стажерів, які завершили навчання за програмою “Реалізуй себе у владі”, запрошують на роботу

Шестеро осіб, які пройшли навчання у Львівській обласній державній адміністрації за програмою “Реалізуй себе у владі”, претендують на працевлаштування у її структурні підрозділи.

Учасники програми стажувалися у департаментах економічного розвитку, торгівлі та промисловості, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, екології та природних ресурсів та житлово-комунального господарства.

“Уже у травні ті, хто подасть необхідні документи, пройде спеціальну перевірку й отримає службове посвідчення, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Ми на вас дуже розраховуємо. Ви змінили обласну адміністрацію. Бажаю вам, щоби той досвід, який ви тут отримали, використали для себе, для громади і для держави. Це дуже важливо”.

Відповідні сертифікати про успішне проходження та завершення навчання отримали 44 стажери, з них 21 – зараховано до кадрового резерву.

На цей час проходять стажування у Львівській ОДА ще 88 осіб.

Нагадуємо, що проект зі залучення талановитої молоді до державного управління “Реалізуй себе у владі” стартував у лютому цього року. До проекту зголосилося 174 особи.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*