Статус учасника бойових дій уже отримали 41 562 військовослужбовці

Завдяки внесеним змінам у законодавство у лютому цього року, значно спрощено процедуру отримання статусу учасника бойових дій. Зокрема, Міністерство оборони отримало право надавати такий статус військовослужбовцям, військовозобов’язаним, резервістам та працівникам ЗС України. А у разі виникнення суперечностей, відповідні документи надсилають до міжвідомчої комісії при Державній службі у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Окрім цього, у Міноборони створили мобільну робочу групу для вирішення питань соціального забезпечення на місцях. До складу робочої групи увійдуть представники департаменту фінансів, кадрової політики та департаменту соціальної та гуманітарної політики Міноборони, які разом із представниками управлінь соціального захисту прийматимуть військовослужбовців на місцях і вирішуватимуть проблемні питання.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*