Стартував міжнародний проєкт, спрямований на збереження пралісів та старовікових лісів в Українських Карпатах

Упродовж 10-11 березня команда міжнародного проєкту «Підтримка довгострокових ініціатив природоохоронних територій щодо збереження пралісів та старовікових лісів в Українських Карпатах», що реалізовується Українським товариством охорони птахів у співпраці із Франкфуртським зоологічним товариством за фінансової підтримки Міністерства екології Німеччини відвідали НПП «Сколівські Бескиди» та ознайомились з його територією та організаційною структурою.

Міжнародний керівник проєкту Стівен Райт ознайомив представників парку з метою та етапами його реалізації, а також відмітив напрямки його впровадження.

Команда міжнародного проєкту в рамках робочої поїздки побували в Майданському, Підгородцівському та Крушельницькому лісництвах, де обговорили практичні дії реалізації проєкту.

Спеціалісти національного природного парку підготували детальну презентацію щодо охорони території, функціональне зонування, а також про наукову, рекреаційну та еколого-освітню роботу.

Окремо обговорили проблемні питання парку та можливості їх вирішення.

За результатами зустрічі пріоритетним на даному етапі проєкту визначено охорону території.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*