Стартував конкурс обмінів між ЗМІ Львівської та Луганської областей

Сьогодні, 23 березня, в межах інформаційної сесії «Нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини», оголосили старт Конкурсу обмінів між засобами масової інформації Львівської та Луганської областей. Конкурс спрямований на зміцнення міжрегіональної співпраці та загальноукраїнської солідарності шляхом створення спільних медійних продуктів.

«Інформаційна складова є зараз однією з найважливіших і саме завдяки інформаційним кампаніям ми доносимо важливу інформацію. Медійний обмін дозволяє охопити широку аудиторію. У нас в області дуже сильна журналістика, це і радіо, телебачення, видання і я вірю, що цей проект матиме успіх», – зазначила т.в.о.директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

У межах обміну передбачено створення спільних медійних продуктів, навчання регіональних журналістів, організація освітніх прес-турів для регіональних медіа, громадських журналістів та блогерів, підтримка конструктивного діалогу щодо міжрегіональної співпраці через залучення до теле- і радіопрограм представників місцевої влади, незалежних експертів та журналістів.

Участь у конкурсі можуть взяти ЗМІ, медіа-організації, органи місцевого самоврядування, органи виконавчої влади, недержавні організації, які працюють над проектами, пов’язаними з медіа. Обов’язковою умовою участі є співпраця з аналогічними установами, закладами та організаціями Луганської області.

Проектні заявки можна подати до 15 травня. Реалізація проектів-переможців конкурсу – червень-листопад.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*