Стартував конкурс екопроектів “Краща громадська екологічна ініціатива”

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації оголосив про початок конкурсу екопроектів “Краща громадська екологічна ініціатива”. Громадськості пропонують подавати ідеї за наступнми напрямками: запровадження європейських стандартів у поводженні з відходами, зменшення забруднення повітряного басейну та поліпшення стану водних об’єктів, розвиток мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду, виховання екологічної свідомості населення.

“Ми прагнемо впровадити інноваційні підходи до реалізації екологічної політики, котрі визначені Стратегією розвитку Львівської області до 2020 року“, – наголосив Руслан Гречаник.

За його словами, учасниками конкурсу можуть стати громадські організації, природоохоронні та еколого-освітні установи, сільські, селищні, міські ради, а також об’єднані територіальні громади. Винятком є лише релігійні та політичні партії.

Максимальний розмір гранту – 50 тисяч гривень. Проекти, які передбачають фінансування третіх сторін, отримають додаткові переваги при розгляді на конкурсній комісії. До критеріїв відбору входитиме актуальність запропонованого проекту для Львівщини, доцільність реалізації з огляду на затрачені ресурси, інноваційність та довготривалий ефект.

Для участі у конкурсі необхідно подати у двох примірниках:

1. Аплікаційна форму встановленого зразка (завантажити).

2. Для громадських організацій:

– копію свідоцтва про державну реєстрацію;

– копію статуту;

– копію документа, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.

3. Для природо-охоронних та еколого-освітніх установ:

– копію виписки з державного реєстру юридичних осіб;

– копію статуту.

4. Для органів місцевого самоврядування:

– рішення органу місцевого самоврядування про участь у проекті;

– персональний склад учасників реалізації проекту із зазначенням прізвища, імені, по батькові, року народження та місця проживання.

5. Електронну версію проекту з додатками (диск, флеш-пам’ять).

6. Інформацію про партнерів екопроекту (копії договорів про партнерство…)

7. Документи, що підтверджують співфінансування екопроекту з боку Апліканта та партнерських організацій (гарантійні листи, договори…).

8. Документи, що обґрунтовують видатки в рамках екопроекту (локальні кошториси, розрахунки тощо).

9. Три фотознімки об’єкта.

Документи на участь у конкурсі необхідно подавати у департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації (79026 м. Львів, вул. Стрийська, 98) до 29 липня 2016 року.

Електронну копію аплікаційної форми з додатками необхідно надіслати на e-mail: envir@loda.gov.ua з написом у темі “Конкурс екопроектів”.

Із запитаннями щодо конкурсу просимо звертатися у відділ економіки природокористування (79026 м. Львів, вул. Стрийська, 98, каб. № 307, тел. 238-73-99, e-mail: lodaeko@gmail.com).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*