Стартував конкурс екопроектів “Краща громадська екологічна ініціатива”

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації оголосив про початок конкурсу екопроектів “Краща громадська екологічна ініціатива”. Громадськості пропонують подавати ідеї за наступнми напрямками: запровадження європейських стандартів у поводженні з відходами, зменшення забруднення повітряного басейну та поліпшення стану водних об’єктів, розвиток мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду, виховання екологічної свідомості населення.

Про це повідомив директор департаменту Руслан Гречаник.

“Ми прагнемо впровадити інноваційні підходи до реалізації екологічної політики, котрі визначені Стратегією розвитку Львівської області до 2020 року“, – наголосив Руслан Гречаник.

За його словами, учасниками конкурсу можуть стати громадські організації, природоохоронні та еколого-освітні установи, сільські, селищні, міські ради, а також об’єднані територіальні громади. Винятком є лише релігійні та політичні партії.

Максимальний розмір гранту – 50 тисяч гривень. Проекти, які передбачають фінансування третіх сторін, отримають додаткові переваги при розгляді на конкурсній комісії. До критеріїв відбору входитиме актуальність запропонованого проекту для Львівщини, доцільність реалізації з огляду на затрачені ресурси, інноваційність та довготривалий ефект.

Для участі у конкурсі необхідно подати у двох примірниках:

1. Аплікаційна форму встановленого зразка (завантажити).

2. Для громадських організацій:

– копію свідоцтва про державну реєстрацію;

– копію статуту;

– копію документа, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.

3. Для природо-охоронних та еколого-освітніх установ:

– копію виписки з державного реєстру юридичних осіб;

– копію статуту.

4. Для органів місцевого самоврядування:

– рішення органу місцевого самоврядування про участь у проекті;

– персональний склад учасників реалізації проекту із зазначенням прізвища, імені, по батькові, року народження та місця проживання.

5. Електронну версію проекту з додатками (диск, флеш-пам’ять).

6. Інформацію про партнерів екопроекту (копії договорів про партнерство…)

7. Документи, що підтверджують співфінансування екопроекту з боку Апліканта та партнерських організацій (гарантійні листи, договори…).

8. Документи, що обґрунтовують видатки в рамках екопроекту (локальні кошториси, розрахунки тощо).

9. Три фотознімки об’єкта.

Документи на участь у конкурсі необхідно подавати у департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації (79026 м. Львів, вул. Стрийська, 98) до 29 липня 2016 року.

Електронну копію аплікаційної форми з додатками необхідно надіслати на e-mail: envir@loda.gov.ua з написом у темі “Конкурс екопроектів”.

Із запитаннями щодо конкурсу просимо звертатися у відділ економіки природокористування (79026 м. Львів, вул. Стрийська, 98, каб. № 307, тел. 238-73-99, e-mail: lodaeko@gmail.com).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*