Стартували фінальні змагання Спартакіади Львівщини серед держслужбовців

Сьогодні, 2 вересня, в ігровому залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулось урочисте відкриття фінальних змагань Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців.

Метою змагань є формування свідомої потреби до занять фізичною культурою та спортом серед працівників державних установ, організація їхнього активного відпочинку, розвиток популярних видів спорту та пропаганда здорового способу життя.

З вітальним словом до учасників виступив начальник управління фізичної культур та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, який побажав учасникам цікавої гри та перемоги.

Зауважимо, що в межах Спартакіади Львівщини держслужбовці змагаються у таких видах спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шашки та шахи.

Змагання з волейболу та футзалу відбуваються в ігровому залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (м. Львів, вул. Генерала Грекова, 1) з 10 до 16 години, а з настільного тенісу, шахів та шашок – у спортивному комплексі Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Уласа Самчука, 14) з 10 до 14 години.

Організаторами Спартакіади Львівщини – управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*