Стартувало опитування «Вивчення потреб молоді в громадах Львівщини»

В межах підготовки до обласного проекту “Громади дружні до молоді”, відділ молодіжної̈ політики Львівської̈ облдержадміністрації̈ проводить соціологічне дослідження з метою визначення потреб молоді в територіальних громадах області.

Опитування проводиться відповідно до цілей і завдань Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 роки.

Метою програми є створення можливостей для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні через підвищення спроможності інститутів громадянського суспільства у молодіжній сфері, які діють на принципах демократичного врядування, застосування наявних та нових інструментів для активної участі та інтеграції молоді у суспільне життя і подальший розвиток українського суспільства.

Висновки соціологічного дослідження репрезентують потреби молоді відповідно до визначених Концепцією напрямів, зокрема, посилення участі молоді у суспільному житті, підвищення спроможності та мобільності молоді, розвиток мережі молодіжних просторів, підвищення культури волонтерства.

Також результати опитування допоможуть молодіжним працівникам сформувати та впровадити стратегію ефективної реалізації молодіжної̈ політики на Львівщині відповідно до потреб і бачень безпосередньо молодих людей̆ в новоутворених територіальних громадах.

Пройти опитування можна за посиланням.

Контактна особа – спеціаліст відділу молодіжної політики Львівської ОДА – Остап Данилиха, тел.: +38 (096) 578 19 61, e-mail: molodpol@gmail.com

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*