Стартує публічний захист мікропроектів: конкурсанти презентуватимуть майже 200 ініціатив

У четвер, 17 березня, в ЛОДА відбувся перший етап конкурсу громадських мікропроектів. Конкурсна комісія у складі представників громадських організацій, Громадської ради при Львівській ОДА та депутатів оцінила майже 200 проектів, які подали громадські організації, та прийняла одностайне рішення: усі ініціативи можуть взяти участь у 2 етапі. Цей етап, до слова, передбачає відкритий захист проектів за участі представників громадськості та засобів масової інформації.

За словами в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики  облдержадміністрації Марії Вагіли, цього року організації проявили не тільки надзвичайну активність, а й подали на конкурс дуже цікаві пропозиції.

«Багато креативних пропозицій подали молодіжна організація «Сокіл»,  «Пласт»,  «Центральна школа бойового гопака », «Українська молодь Христові», – розповіла Марія Вагіла. – Також цікаві ідеї на різноманітну тематику запропонували ще зовсім «молоді» громадські організації. Зокрема, є проекти, які орієнтовані на патріотичне виховання молоді, на таборування та спортивні змагання».

Відкритий захист за програмою “Молодь Львівщини”  о 14:00 понеділка, 21 березня, та о 10:00 вівторка, 22 березня у приміщенні Львівської ОДА, каб. 412. Запрошуємо представників ЗМІ.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*