Старосамбірське МРВ УСБУ у Львівській області звертається до мешканців району

images (4)                                              Шановні краяни !

Старосамбірське МРВ УСБУ у Львівській області звертається до мешканців району із проханням бути пильними в період вихідних днів 9-11 травня. Якщо Вам відомі факти щодо можливих провокаційних акцій та дій, направлених на дестабілізацію ситуації в нашій державі та регіоні, а також прибуття та перебування на території району підозрілих осіб, дій, спрямованих на повалення конституційного ладу, посягань на територіальну цілісність і недоторканість України, розвідувально-підривну діяльність, закликів до зміни територіального устрою, терористичних намірів, поширення сепаратистських ідей, у т.ч. через Інтернет та соціальні мережі, фактів незаконного зберігання зброї, а також фактів корупції, просимо телефонувати за номерами: (238) 21-7-75 (цілодобово) або моб. тел. 0986533344 з 09 год. по 19.00 год.

Інформація, яка надійде, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно з чинним законодавством СБУ вживатиме відповідні заходи.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*