Станом на 10.00 год. 24 березня без доїзду залишаються 20 населених пунктів області

Сьогодні, 24 березня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів робочу нараду з керівниками обласних спеціалізованих служб цивільного захисту щодо стану ліквідації наслідків стихії.

Під час зазначеної наради директор департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Олексій Титаренко зазначив, що в області продовжуються роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Зокрема він доповів, що станом на 10.00 год. вже забезпечено доїзд до 86 з 106 населених пунктів, з якими було відсутнє автомобільне сполучення, у тому числі в ніч та з ранку 24 березня – до 28 населених пунктів (у Бродівському районі – до 5,  у Золочівському – до 7, у Перемишлянському – до 16).

Рух на ділянці автодороги Броди-Тернопіль від населеного пункту Підкамінь до границі Львівської області о 15.30 год. 23 березня було повністю відновлено.

За словами директора згаданого департаменту, залишається відсутнім доїзд до 20 населених пунктів у трьох районах області (у Бродівському – до 11, Золочівському – до 5, Перемишлянському – до 4).

Також було зазначено, що роботи щодо забезпечення доїзду до сільських території області продовжуються цілодобово, зокрема і в нічний час.

Підсумовуючи нараду, Голова Львівської ОДА наголосив на необхідності до кінця сьогоднішнього дня забезпечити доїзд до всіх населених пунктів та повністю ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації.

Додамо також, що упродовж 23 березня підрозділами ДСНС та Збройних сил України здійснено буксирування 58 автотранспортних засобів, в тому числі 1 автобус та 3 автомашини швидкої медичної допомоги, надано допомогу 85 особам.

Всього в період з 22 по 24 березня:

– проведено буксирування 445 автотранспортних засобів, в тому числі14 автобусів та 5 автомашин швидкої медичної допомоги, надано допомогу 810 особам;

– розгорнуто 3 пункти обігріву на автошляхах області (Івашківський та Орявський перевали у Сколівському районі; с. Ясенів Бродівського району), до яких звернулось 138 осіб.

Також для розчистки доріг в області 23 березня було задіяно 3465 осіб та 657 одиниць техніки, а 24 березня – 1967 осіб та 324 одиниці техніки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*