Стан виконання завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голови обласної державної адміністрації за І квартал 2017 року

???????????????????????????????Заслухавши інформацію начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації Барабаш І.Б. «Про стан виконання завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голови обласної державної адміністрації за І квартал 2017 року», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що за І квартал 2017 року в Турківській райдержадміністрації прийнято 1 581 документ. З них: 265 – звернень громадян, 338 – клопотань з установ та організацій району, 978 – документів отримано з вищих органів влади.

Для ефективної реалізації в районі завдань, визначених в розпорядженнях та дорученнях, протоколах голови облдержадміністрації райдержадміністрацією протягом звітного періоду підготовлено 1 221 документ, з них: 1 133 – кількість виконаних документів згідно журналів реєстрації вихідних документів, прийнято 74 розпорядження голови районної державної адміністрації та 14 доручень голови та першого заступника голови районної державної адміністрації.

Однак, не завжди своєчасно інформують щодо виконання розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації структурні підрозділи райдержадміністрації та виконавчі комітети сільських рад. Це призводить до порушення термінів виконання розпорядчих документів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*