Спростування недостовірної інформації поширеної в мережі Інтернет стосовно незабезпечення шкіл Турківського району засобами захисту від поширення респіраторного захворювання COVID-19.

Для шкіл Турківського району ні районна, ні обласна влади не виділили навіть однієї гривні. Відтак, усі 49 шкіл району сьогодні зустріли 1 вересня без жодної маски, дезінфектора чи термометра.

Про це пише Четверта студія.

Відтак, депутат Турківської районної ради Олександр Лабецький: закликаю районну владу Турківського району терміново виправити ситуацію.

“Для цього треба використати кошти резервного фонду, які оперативно розпорядженням голови РДА спрямувати на закупівлю антисептиків.  Необхідна позачергова сесія районної ради? Дайте клич – депутати райради протягом декількох годин зберуться. Такого стану речей немає ні в одному районі області. Хто понесе відповідальність за ризики зараження в школах, коли сьогодні понад 10 тисяч учнів, вчителів, техперсоналу, батьків прийшли в навчальні заклади, де немає навіть елементарного дезінфектора на вході? Не боїтеся людського суду, побійтеся Господа, бо цілком ймовірно за декілька днів в районі хтось захворіє або помре саме через злочинну бездіяльність», – коментує Олександр Лабецький.

Він додає, що “жаль, що про проблему відсутності дезінфекторів, безконтактних термометрів та інших засобів захисту ми дізналися тільки сьогодні, коли батьки привели своїх дітей до шкіл й забили на сполох».

Хочеться зазначити, що керівництвом району було проведено перевірку готовності загальноосвітніх шкіл району до початку нового 2020-2021 навчального року.

На жаль в ході перевірки виявлено і такі факти:

в харчовому блоці Карпатського НВК (директор Мирон Олександрович Лабецький, депутат Турківської районної ради) комісією виявлено неготовність харчування дітей, в приміщенні антисанітарія .

По даному питанні Мирону Олександровичу.Лабецькому вказано на недоліки та термінове їх усунення.

Опісля цього і виникла горезвісна стаття про неготовність шкіл Турківського району до нового навчального року.

Відділ освіти Турківської РДА повідомляє, що для закупівлі дезінфікуючих засобів був укладений договір № 56350 від 05.03.2020 року на суму 41160,00 грн. згідно якого ЗЗСО району було забезпечено такими засобами:

1.Засіб дезінфікуючий « Амісепт (Amisept) 1000 – 98 шт.

2.Засіб дезінфікуючий «Бланідас 300 (Blanidas 300) – 49 шт. згідно накладної №6108 від 03.03.2020 року.

Для забезпечення ЗЗСО району безконтактними інфрачервоними термометрами відділом освіти 02 вересня 2020 укладено договір з ТОВ «ВЕСТА МЕДІКЕЛ».

Крім того, відділ освіти Турківської РДА звернувся з листом до голови Турківської районної ради «Щодо закупівлі засобів для протиепідемічних заходів у закладах освіти» від 07.08.2020 року № 417 . На даний час відповіді на вищевказаний лист не отримано.

Отже, підсумовуючи вищевказане, можна дійти до висновку, що розповсюджена в мерережі Інтернет інформація, щодо незабезпечення шкіл Турківського району засобами захисту від поширення респіраторного захворювання COVID-19 є неправдивою та не відповідає дійсності, оскільки відділом освіти Турківської РДА вжито всіх необхідних заходів щодо забезпечення навчальних закладів та учасників освітнього процесу засобами захисту від поширення респіраторного захворювання COVID-19.

Підтверджуємо, що слова голови Львівської ОДА Максима Козицького , опубліковані на його сторінці в одній з соціальних мереж , відповідають дійсності та є правдивими і всі заклади Турківського району готові до початку нового навчального року з урахуванням всіх вимог чинного законодавства.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*