Спрощенці  Турківщини перерахували до місцевого бюджету майже 2 млн.гривень єдиного податку

скачанные файлы (1)Суб’єкти підприємницької діяльності фізичні та юридичні особи, які перебувають на обліку в Турківському відділенні Самбірської  ОДПІ , та  які обрали спрощену систему оподаткування, за 10 місяців 2015 року  місцеву казну поповнили на 1836,9 тис.грн  єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, надходження єдиного податку зросли майже на 150 тисяч грн.

Від юридичних осіб надійшло 246,9 тис.грн. єдиного податку, що на 51,3тис. грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Фізичні особи-підприємці сплатили 1590,0 тис. грн єдиного податку, що на 95,5 тис.грн більше, ніж  за 10 місяців 2014 року.

Нагадуємо, що єдиний податок сплачується безпосередньо до місцевих бюджетів територіальних громад, тож платники єдиного податку спрямовують свої податки на розвиток та благоустрій  своїх місцевих громад.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*