Споживачі Львівщини – серед лідерів по оплаті житлово-комунальних послуг в Україні

За даними Державної служби статистики України,  рівень розрахунків населення за спожиті житлово-комунальні послуги (без урахування газу та електроенергії) за січень-вересень 2020 року становив 102,8%, і є більшим ніж показник за аналогічний період минулого року, тоді він складав 100,5%.

“Споживачі Львівської області серед лідерів по оплаті житлово-комунальних послуг в Україні з рівнем розрахунків – 103,8%”, – зазначив директор департаменту житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

У розрізі послуг рівень розрахунків населення є таким: централізоване опалення та гаряче водопостачання – 117,1% (за січень-вересень 2019 року – 114,3%);  водопостачання та водовідведення – 93,9% (за січень-вересень 2019 року – 93,1%).

“Враховуючи, що оплата споживачами житлово-комунальних послуг напряму впливає на діяльність кожного підприємства галузі і надання ними життєвонеобхідних послуг та в умовах постійного росту вартості енергоносіїв та інших складових тарифів на житлово-комунальні послуги (в тому числі і підвищення соціальних стандартів) з метою сталого проходження опалювального сезону 2020/2021 років закликаємо споживачів і надалі підтримувати належний рівень розрахунків за спожиті житлово-комунальні послуги”, – зазначив Назарій Романчук.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*