Спортсмени «Інваспорту» Львівщини успішно виступили на етапі Кубка світу з фехтування

10438137_596135053832058_5630417395132215729_n

25-28 вересня 2014 р. у м. Варшава (Республіка Польща) відбувся етап Кубка світу з фехтування для неповносправних спортсменів. Ці старти стали першими відбірковими змаганнями за право участі у Паралімпійських іграх 2016 у Ріо-де-Жанейро.

На змаганнях були представлені збірні команди 24 країн світу, зокрема: Угорщини, України, Італії, Польщі, Великої Британії, Франції, Іраку, Кувейту, Грузії, США, Бразилії, Азербайджану, Канади, Аргентини, Білорусі, Японії, ОАЕ, Македонії, Іспанії, Ізраїлю, Лівану, Греції, Росії.

Збірна команда України була сформована з 9 спортсменів, 4 з яких – представники Львівщини.

За підсумками змагань у Варшаві збірна команда України здобула 3 золотих, 4 срібних та 4 бронзових нагород, що дозволило українцям перемогти у заліку Кубка Націй і отримати Кубок, виготовлений з кришталю.

Представники «Інваспорту» Львівщини вибороли такі місця в особистих змаганнях :
3 м – Андрій Демчук (рапіра, категорія А)
3 м – Наталя Морквич (рапіра, категорія А)
2 м – Наталя Морквич (рапіра, командний залік)
2 м – Антон Дацко (рапіра, категорія В)
1 м – Андрій Демчук (шабля, категорія А)
1 м – Антон Дацко (шабля, категорія В)

Тренери львівської команди: Колеснікова Світлана та Колесніков Андрій

Примітно, що щорічний приз “Fair play” за чесну гру в змаганнях та діяльність в розвитку фехтування серед неповносправних осіб отримав Антон Дацко. Йому було вручено шаблю і пам’ятну таблицю.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*