«Спорт для всіх»: для вихованців дитячих будинків розпочали серію заходів

Уже традиційно упродовж листопада-грудня на Львівщині відбуватимуться фізкультурно-спортивні заходи під гаслом: «Ти зможеш, якщо зміг я».

Їх Львівський обласний центр «Спорт для всіх» разом з районними центрами та за підтримки управління фізичної культури та спорту проводить для вихованців дитячих будинків сімейного типу, інтернатних установ, сиротинців та учнів загальноосвітніх шкіл.

Загалом метою цієї програми є виховання відповідального ставлення до власного здоров’я, формування звички до регулярних занять фізичною культурою у дітей.

«Такі змагання – чудова можливість привити дітям любов до спорту у ненав’язливий спосіб. Ігри, естафети, чесна боротьба за перемогу — все це викликає у малечі цілий спектр позитивних емоцій. Зазвичай наприкінці таких заходів діти питають нас, чи приїдемо ще», – розповів директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович.

Серію таких заходів розпочали з Золочева. Тут, у приміщенні центру «Спорт для всіх», організували динамічні змагання для вихованців дитячого будинку сімейного типу, який відкрили у серпні цього року.

У ньому проживає подружжя Дмитра та Ольги Анісімових. Сім’я переїхала на Львівщину із Криму у 2014 році. У дитячому будинку сімейного типу вони виховують четверо рідних дітей та ще двох дітей-сиріт: 15-ти та 12-ти років.

“Заняття спортом відіграють важливу роль у розвитку дитини. Він дисциплінує, а також може прищепити їй правильні цінності. Це дуже важливо, тому така ініціатива є вкрай корисною. Ми радіємо, що фізкультурно-спортивними заходами охоплюють дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування”, – зазначив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Вололимир Лис.

Як повідомив Володимир Лис, найближчим часом у дитячому будинку сімейного типу у Золочеві родинний затишок віднайдуть ще 3 діток.

На згадку про заходи учасники отримали пам’ятні медалі, грамоти та спортивний інвентар.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*