Співпрацю із Європейським банком реконструкції і розвитку на Львівщині скерують у русло розвитку інфраструктури та відновлювальної енергетики

Сьогодні, 25 вересня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із з делегацією Ради Директорів Європейського банку реконструкції та розвитку. Делегація у складі сімнадцятьох представників Банку прибула на Львівщину, аби розробити напрями подальшої співпраці ЄБРР із нашою областю.

В ході зустрічі Олег Синютка ознайомив гостей із успішними проектами, що реалізували на Львівщині за сприяння Банку. Зокрема, детально зупинились на позитивній динаміці розвитку альтернативної енергетики, відкритті нових виробничих потужностей та будівництві інфраструктурного проекту «Бескидський тунель».

«Ті проекти, що реалізовуються спільно з Банком реконструкції і розвитку на Львівщині завжди є успішними. За допомогою Банку ми маємо можливість впроваджувати нові стандарти в різних галузях», – наголосив Олег Синютка.

Окрім того, очільник області звурнув увагу гостей на загальну соціально-економічну характеристику Львівської області та надав пропозиції проектів можливих для реалізації. Так, серед пріоритетних напрямів визначили модернізацію залізничної інфраструктури, будівництво концесійної автодороги Львів-Краковець та створення регіональної широкосмугової корпоративної мережі Інтернет.

Представники Ради Директорів у відповідь подякували за можливість зустрітись та ознайомитись із потенційними варіантами подальшої співпраці. В ході зустрічі також гості мали змогу поставити свої запитання голові Львівської ОДА та висловили сподівання на результативне залучення бізнес-структур різних країн в економіку Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*