Співпраця громадських організацій з органами влади – успішна реалізація державної і регіональної політики

15 листопада,  за участю заступника голови районної державної адміністрації Оксани Манюх, відбулося відвідування районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою ознайомлення з роботою волонтерів щодо розвитку громадського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики.

З доповіддю виступила директор РЦСССДМ Ірина Федорко: «Школи волонтерів» нараховують 20 учасників.  Це  учні Турківських шкіл та спеціалісти, які на волонтерських засадах допомагають в роботі Центру в питанні роботи з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах,  з сім’ями, які виховують неповносправних дітей.

В основному в Школі волонтерів працюють представники громадських,  молодіжних організацій, медичні працівники. Учні  школи поділилися досвідом роботи  з сім’ями , які виховують дітей інвалідів,  проведенням профілактичних акцій «Молодь – за здоровий спосіб життя», «Моє місто найкраще». Також накреслили завдання щодо  подальшого розвитку  громадянського суспільства  та волонтерського руху в районі,  відзначення Міжнародного Дня волонтері в грудні цього року.

Підводячи підсумки Оксана Манюх подякувала за  змістовну інформацію та відмітила на необхідності укріплення зв’язку волонтерів з громадськими організаціями району, та необхідності подальшої тісної співпраці. Та наголосила: співпраця громадських організацій з органами влади є запорукою успішної реалізації державної і регіональної політики, що вимагає від нас Президент України В.Ф.Янукович.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*