Спільне засідання Громадської ради та Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

???????????????????????????????У понеділок, 15 травня, під керівництвом голови Громадської ради Петра Косачевича, за участі голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького відбулося спільне засідання Громадської ради та Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. В засіданні взяли  участь члени Громадської ради, Координаційного центру, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники ГО Турківщини. Розпочалося засідання з відзначення свята Героїв, яке планується провести в районі 23 травня 2017 року та зустрічі 19 травня 2017 року з демобілізованими військовослужбовцями та сім’ями військових, які зараз перебувають зоні проведення антитерористичної операції.

???????????????????????????????Головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким дано доручення щодо упорядкування могил загиблих до свята Дня Героїв.

Розглянуто питання щодо вирішення соціального захисту учасників АТО та членів їхніх сімей, а також життєдіяльності району, зокрема: про виділення земельних ділянок для учасників АТО; щодо завершення кварталу забудови в с.Верхнє; роботи Турківського ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області щодо стану порядку в центрі м.Турка; направлення учасників АТО на психологічну реабілітацію; пільгового перевезення учасників АТО та учасників бойових дій; щодо сприяння у забезпеченні роботою учасників АТО тощо.???????????????????????????????

Також було обговорено питання відносно підготовки  організаційних заходів з проведення Шостих Всесвітніх Бойківських Фестин, які відбудуться від 2 до 6 серпня 2017 року в Турківському та сусідніх до нього районах Львівської області під гаслом: «Всесвітні Бойківські Фестини – у розбудові Української держави!».

По закінченню голова райдержадміністрації Олександр Лабецький дав відповідні доручення та  запевнив, що районна влада буде і надалі вимагати від керівників структурних підрозділів результативної роботи.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*