Спільне засідання громадської ради при райдержадміністрації та Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

???????????????????????????????3 лютого, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького проведено спільне засідання громадської ради при райдержадміністрації та Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. На засідання запрошені:

  1. Члени громадської ради;
  2. Члени Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей;
  3. Голови місцевих рад ( Нижньояблунська);
  4. Окремі керівники відділів та управлінь районної державної адміністрації та окремих територіальних структурних підрозділів органів виконавчої влади.

 На  порядку денному розглядалися наступні питання:

1.Про соціальний захист учасників АТО та членів їхніх сімей.

  1. Про виділення земельних ділянок для учасників АТО.
  2. Про децентралізацію влади, утворення територіальних громад на території району та перспектив збереження Турківського району, як окремої територіально-адміністративної одиниці.
  3. Про виконання протокольного доручення голови Турківської РДА О.М. Лабецького від 20.01.2016 року.
  4. Про виконання Наказу Департаменту Освіти і Науки Львівської ОДА від 19.09.2014 р. № 07-01/256 Про викладання предмета «Захист Вітчизни» та активізацію військово-патріотичного виховання учнівської молоді.
  5. Про виконання Доручення голови Львівської ОДА .ОМ. Синютки щодо проведення зустрічі з членами родин військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО, яка відбудеться 06.02.2016 р. о 10.00 год. в приміщенні Палацу культури залізничників «Рокс» за адресою м.Лвів вул. Юрія Федьковича,54-56.
  6. Різне .

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*