Спільне відзначення напередодні Дня рятівника в місті Турка

???????????????????????????????

Сьогодні, 15 вересня, на майдані Шевченка в м.Турка відбулося спільне відзначення напередодні Дня рятівника Турківським районним відділом ДСНСУ у Львівській області та аналогічною службою із сусідньої Польщі (гміна Нозджец). На  Турківщину  завітали  польські  партнери  із  гміни  Ноздржець, Бржозовського  повіту,  Підкарпатського  воєводства на  чолі  з  війтом  гміни Антонієм  Громала та  своєю  пожежною  бойовою машиною. Через  проблеми на  українській  митниці польські  партнери  запізнилися  на  урочисту  частину ??????????????????????????????? святкування,  яка  розпочалась о 12:00 год та  продовжилась  у  14:00 год. уже  з гостями із Польщі за  участі  заступника  голови  Туркіівської райдножадміністрації  Юрія  Лила,  голови  районної  ради  Володимира  Лозюка. Урочисть  була  відкрита виконаним гімном  України, гімном  Польщі та  виступами  народних  колективів  Турківщини.  Турківська  РДА  оголосила  про підписання  розпорядження із нагородження  подяками  працівників  Турківської  пожежної  частини-  Світлані  Мирошкіній,  Сипливому Роману та Лопатовському  Олегу.  Потрібно  нагадати,  що  польська  гміна  передала на  початку  року  безкоштовно  пожежній частині у  Турці  пожежний автомобіль. Польські партнери і цього разу знову  привезли  подарунки  для  турківських  рятівників –  пожежні  рукави та комплекти  пожежної  форми.

Заступник  голови  райдержадміністрації Юрій Лило  щиро привітав рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника! “Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей. Стикаючись з дня в день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів. Зі святом! Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Зичимо вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці”.

Турківський міський голова Геннадій Когут привітав з професійним святом – Днем рятівника, подякував за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом та побажав усім міцного здоров’я, добра, миру, злагоди, благополуччя та якомога менше тривожних викликів. Відповідно до розпорядження міського голови, було вручено Подяку начальнику сектору Мірошкіній Світлані Валеріївні та колективу 28 Державно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Львівській області та безоплатно передано у користування 15 пожежних рукавів!

Помічник  депутата  Верховної  Ради  України  Андрія  Лопушанського   –  Ірина  Кіра  вручила  подарункові Сертифікати  на  відпочинок  у  СПА  центрі  «Layar Palace» у  м  Хирів та  Сертифікат  на  відпочинок  у  санаторії  “Женева” м  Трускавець –  Світлані  Мірошкіній.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*