Спільна зустріч керівництва району

images7 лютого в Турківській районній державній адміністрації відбулася спільна зустріч голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, голови районної ради Володимира Лозюка з заступником начальника Львівської залізниці, начальника Львівського відділення  Ярославом Федаком, начальником пасажирської служби Львівського відділення Володимиром Гладуном та начальником  станції м.Турка Галиною Лепіш. Під час зустрічі  обговорено питання пасажирських перевезень залізницею, відшкодування з місцевого бюджету вартості компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті та встановлення земельного податку (плата за землю).Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький зазначив: «Курсування електропоїздів на лінії «Львів-Турка-Сянки-Ужгород» є надзвичайно важливим для мешканців гірського Турківського району. Багато турківчан користуються цим видом транспорту добираючись на роботу, навчання. Адже це втричі дешевше від автобусного сполучення».

Заступник начальника Львівської залізниці, начальник Львівського відділення Ярослав Федак наголосив на необхідності відшкодування з місцевого бюджету вартості компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті, оскільки з початку року Державний бюджет не проводить фінансування на цю статтю витрат. Також Ярослав Андрійович зазначив, що місцеві ради Турківського району, через території яких проходить залізниця прийняли максимально високі ставки земельного податку (плата за землю) у порівнянні з іншими районами.

«Виходить наступна ситуація – у залізниці вимагають щоб курсували електропоїзди, одночасно не відшкодовували з місцевого бюджету вартості компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та ще й встановили найвищі ставки плати за землю, які поступають  у місцевий бюджет ( у 2017 році від залізниці до місцевих бюджетів поступить приблизно 1,3 млн.грн.)

Голова районної ради Володимир Лозюк запропонував розглянути питання перерахування податку на доходи фізичних осіб до місцевих рад на яких розташовані та здійснюють діяльність підрозділи ПАТ «Укрзалізниця».

За результатами зустрічі дійшли згоди відшкодувати кошти з місцевого бюджету вартості компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті та забезпечити нарахування  податку на доходи фізичних осіб до бюджету Турківського району.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*